Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Jakie stojaki nadają się do zabudowy busa?
Samochody dostawcze służą do wykonywania różnego rodzaju prac. W większości przypadków wiążą się one z koniecznością przewozu różnorodnych ładunków. Aby ich załadunek i rozładunek był prosty, a one same były bezpieczne w transporcie, konieczne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie stojaki nadają się do zabudowy busa.
Jak zabudować busa dostawczego?
Busy dostawcze są to samochody przeznaczone to przewozu różnorodnych towarów. W związku z tym ich zabudowa powinna być przemyślana, co potwierdza producent konstrukcji stalowych z firmy Janus.
Przeczytaj również: Szerokie możliwości zabudowy na podwoziach samochodów dostawczych
Najważniejszym zadaniem zabudowy busa jest nie tylko zabezpieczenie samego ładunku, ale i samochodu przez ewentualnymi uszkodzeniami. Rodzaj zabudowy powinien zatem uwzględniać charakter wykonywanych zadań oraz być dostosowany do typu przewożonych towarów. Ponadto niezwykle istotną kwestią jest maksymalne, a jednocześnie funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni, wyjaśnia nasz rozmówca.
Z tego powodu w skład podstawowej zabudowy busa wchodzą praktyczne stojaki.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze stojaków do busa?
Pierwszą kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę przy wyborze regałów do busa, jest rodzaj przewożonych ładunków. Wśród popularnych produktów tego typu znajdują się:
stojaki do wnętrza busa z szufladami na wózek widłowy, dzięki czemu możliwy jest łatwy rozładunek i załadunek za pomocą widlaków,
stojaki samochodowe z wysuwanymi przedłużkami i zabudowanymi skrzyniami na narzędzia, który umożliwia uporządkowanie narzędzi i ich bezpieczny przewóz,
stojaki MK1 i MK2, czyli stabilna, metalowa konstrukcja malowana elektrostatycznie do przewozu różnorodnych ładunków,
wózki A GH do zabudowy busa, dzięki którym przewożony towar może stać lub leżeć w jednym miejscu i podczas drogi nie ulegnie zniszczeniu. Są to wózki, które posiadają dodatkowe wzmocnienia oraz wzmocnioną dolną pełną uszczelkę,
stojaki do transportu drzwi i okien, a także innych materiałów, na które trzeba szczególnie uważać podczas przewożenia. Dość często są to stojaki w konstrukcji bocznej lub dachowej.
Oprócz tego niezwykle istotna jest jakość elementów zabudowy busa. Warto wybierać stojaki od sprawdzonych producentów, będzie to bowiem gwarancja, że przy ich produkcji używa się certyfikowanych materiałów, a do tego stojaki te mają oznaczenia CE i gwarancję jakości.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana